Geriau negu geras grupės nariai yra internetinių portalų, puslapių, projektų bei veiklos visuma, kurioje glaudžiai tarpusavyje bendradarbiaujama, keičiamasi informacija. Siekiame užtikrinti puikius rezultatus, kurie gaunami panaudojant įvairias skirtingas sritis bei jų specialistus. Taip taupomas laikas, susisteminama veikla ir galima dirbti specializuojantis tik savo srityje.

 

geriau negu gerasGeriau Negu Geras – patys geriausi bei įdomiausi pramogų ir laisvalaikio pasiūlymai vienoje vietoje. O taip pat kino bei žaidimų apžvalgos, konkursai, dovanos ir visada pakili nuotaika.

gngklubasGeriau Negu Geras klubas – tai inovatoriškų žmonių kolektyvas, įkurtas dar 2001 m. Kovo mėnesį, turintis unikalų požiūrį į gyvenimą bei laisvalaikį. Klubas gyvena savu ritmu ir nuotaika, dalyvauja ir patys organizuoja pramogas, vakarėlius, tradicinius renginius, keliauja, žaidžia žaidimus, žiūri filmus, sportuoja susipažįsta bei bendrauja. GNG klubas skatina pozityvumą, draugišką ir harmoningą atmosferą, drauge kupiną energingo ritmo ir jaunatviško veržlumo.

 

TomasK.lt – tai oficiali Tomo Kazlausko svetainė (fotografija, video), kurioje pateikiama visa informacija apie patį autorių, jo vystomą veiklą, kūrybą, pasiūlymus. Svetainėje gausu fotografijos darbų pavyzdžių. Taip pat vaizdo įrašai, informacija partneriams, draugams, pomėgiai, idėjos, renginiai, naujienos ir kita.

 

tomaskTomazzo blogas – Šiurkštus, ciniškas, tačiau tiesmukai atviras bei teisingas tinklaraštis, kalbantis tiek apie asmeninius išgyvenimus, tiek apie visuomenės, gyvenančios sistemos gniaužtuose problematiką. Tai blogas, kuris tyčia rašo grubesne intonacija, stengdamasis sukelti emociją. Tai kartu tarsi socialinis eksperimentas, kurio plano dalis tobulesnės visuomenės formavimasis, sprendžiant mums visiems artimas problemas.